Hakkımızda

Hakkımızda

Plan Render, ekolojik bakış açısına sahip, yerel-geleneksel-çağdaş unsurlara, aidiyet ve duyguya, proje, çevre, ışık uyumlarına, iklimlendirme ve doğru malzeme seçimine önem vererek, tüm projelerinize kullanışlılık ve estetik anlayışla tasarlamayı kendisine hedef edinmiştir. Uzun yılların birikim ve tecrübesi ile projelerimizin merkezine hayalgücünü ve insanı taşıyoruz.
Plan Render olarak, Lumion, Archicad, Photoshop, Sktechup, Viray, 3Dsmax, After Effect, Adeko, İdecad ve daha birçok uygulamayı tasarımlarımızda mükemmel çizgiler, dokular, dokunuşlar yaratmak için kullanıyoruz. 
Dış mekan tasarımlarından, villa tasarımlarına, iç mekan tasarımlarından, cafe-pastane- restaurant tasarımlarına ve daha nice tasarımlarınız için teknoloji-sanat-ekoloji ve inavosyonel bilgi birikimimizi sizlere sunarak, projelerinizi çok daha ön planda tutmayı hedefliyoruz.
3D render, 3D modelleme, 3D tasarım, 3D endüstriyel tasarım, 3D endüstriyel modelleme, 3D animasyon, 3D 360 tur, VR 360 tur, mimari render, mimari tasarım, mimari modelleme alanlarında uzmanlığımızla hizmetinizdeyiz.